bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 14.11.2018 | Vārda dienas: Fricis, Vikentijs, Vincents

Investori ir optimistiski – biržu indeksi un naftas cenas kāpj

Akciju cenas pasaules biržās otrdien, 10.jūlijā, pieauga, ko veicināja investoru optimisms par gaidāmo firmu darbības rezultātu sezonu, sevišķi Savienotajās Valstīs.

10.jūlijs bildēs

Skycop: Aviokompāniju streiki pieņemas spēkā; zaudējumi sasniedz sešus miljardus

Salīdzinot ar iepriekšējo gadu, 2018.gads avionozarei līdz šim nav bijis ne tuvu tik veiksmīgs. Šogad palielinājušās gan degvielas cenas, gan pieaudzis streiku skaits, kas Eiropas lidsabiedrībām rada aizvien lielākas problēmas.

ES aptur finansējumu Moldovai par galvaspilsētas mēra vēlēšanu strīdu

Eiropas Savienība pavēstījusi, ka aptur 100 miljonu eiro atbalsta finansējuma pārskaitīšanu Moldovai, uzskatot, ka bloka kaimiņvalsts nav izpildījusi atbalsta priekšnosacījumus, proti, ievērot valstī demokrātisko procesu un likuma varu.

5.jūlijs bildēs

EP: Ceļotājiem, kuri rada drošības risku, tiks liegta ieceļošana ES

Trešo valstu pilsoņiem, kuriem ieceļošanai Eiropas Savienībā nav nepieciešama vīza, pirms došanās uz ES būs jāsaņem atļauja, paredz Eiropas Parlamenta deputātu atbalstīti noteikumi.

Krievijas aviācija iesaistīta intensīvā Sīrijas opozīcijas spēku bombardēšanā

Sīrijas un Krievijas bruņotie spēki turpinājuši uzbrukumu sīriešu nemiernieku kontrolētām pilsētām Tuvo Austrumu valsts dienvidrietumu daļā. Naktī uz ceturtdienu, veikti vairāk nekā 600 raķeštriecieni no gaisa, tā pavēstījuši kara novērotāju organizācija Sīrijas Cilvēktiesību observatorija.

Mēs iesakām