bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Trešdiena 14.11.2018 | Vārda dienas: Fricis, Vikentijs, Vincents
IgaunijaIgaunija

Lidsabiedrība Nordica otrajā darbības gadā sasniedz 0,9 miljonu eiro peļņu

Igaunijas valsts lidsabiedrība Nordica savā otrajā pilnajā darbības gadā guvusi 900 000 eiro lielu peļņu. Tas paveikts kaut arī 2017.gada sākumā tā rēķinājusies ar gaidāmiem zaudējumiem sešu miljonu eiro apmērā.

Igaunijas energokoncerns piedāvā pirkt dabai draudzīgu elektrību

Igaunijas valsts energokoncerns Eesti Energia, kas galvenokārt elektrību iegūst, dedzinot degslānekli, ar panākumiem piedāvā klientiem izvēlēties saņemt elektrību, kas nāk no citiem, proti, atjaunojamiem enerģijas avotiem.

Igaunijā aug rūpnieciskās produkcijas apjoms, sarūk elektrības ražošana

Igauņu rūpniecības uzņēmumu produkcijas apjoms no 2017.gada maija līdz 2018.gada maijam audzis par trim procentiem, kamēr ievērojami samazināta elektrības ražošana, tā liecina oficiālā statistika.

Igaunijas ekonomika 2018. un 2019.gadā augs par 3,5%, paredz centrālā banka

Igaunijas ekonomiskā izaugsme 2018. un 2019.gadā saglabāsies strauja, 3,5% līmenī, bet 2020.gadā augšupejas temps saruks līdz 2,5%, tā liecina Igaunijas centrālās bankas jaunākās prognozes.

Vidusskolas eksāmenu rezultāti Igaunijā - par zemu Tartu Universitātei

Igaunijas vidusskolu valsts eksāmenu vidējie rezultāti šogad ir pārāk zemi, lai dotu iespēju nākamiem studentiem iestāties Tartu Universitātē, kas ir starptautiski visaugstāk novērtētā augstākās izglītības iestāde Baltijā.