bnn.lv  Latviski    bnn-news.com  English    bnn-news.ru  По-русски
Piektdiena 16.11.2018 | Vārda dienas: Banga, Glorija
LatviaLatvija

Maršruts nedēļas nogalei: dziesminieki Vērmanītī, laivu brauciens un deju meistarklase

FaceBook
Twitter
Draugiem
print
(Balsojumu nav)

 

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

Dziesmu svētku nedēļas nogalē visā Latvijā norisināsies pasākumi, kas saistīti ar XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem, kā arī daudz un dažādi pasākumi, kas dos iespēju kvalitatīvi pavadīt brīvdienas arī citos veidos. BNN komanda aicina ielūkoties Maršrutā, lai varētu izvēlēties, kurš pasākums ir vispiemērotākais brīvdienu pavadīšanai: Dziesmu un Deju svētku koncerti, laivu brauciens vai ekskursija pa vienu no Latgales pērlēm – GORU.

PIEKTDIEN, 6.jūlijā

Kā labāk lasīt cilvēkus? Reprezentatīvās sistēmas

 

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

Šajā seminārā apgūtās zināšanas Tev palīdzēs labāk saprast savas un sev svarīgo cilvēku «dīvainības», uzlabot komunikāciju un vairot sapratni par dažādu cilvēku uztverēm.

NLP jeb Neirolingvistiskā programmēšana ir zinātne un māksla par cilvēku domu, ķermeņa un emociju mijiedarbību attiecībā uz personīgājiem panākumiem. Tās pamatlicēji jau 70.gadu beigās definēja četrus dominējošos cilvēku uztveres tipus ar nosaukumu Reprezentatīvās uztveres sistēmas.

Apgūstot prasmi cilvēkos atpazīt dominējošo uztveri, mēs iemācāmies – kā labāk runāt ar katru cilvēku, ko viņam prasīt, ko neprasīt, kas viņu uzrunā un kā viņu ieinteresēt.

Pats svarīgākais – mēs varam palīdzēt līdzcilvēkiem mazināt konfliktus un iedrošināt katram atrast sev piemērotu nodarbošanos un vidi kurā iederēties. Par to visu sīkāk uzzināsi tieši semināra laikā.

Informācija īpaši noderīga: pārdevējiem, konsultantiem, komandu vadītājiem.

Semināru vadīs – Reinis Kristiāns Širokovs – Sertificēts NLP Meistars un personības pilnveidošanas treneris ar vairāk kā 140 semināru un 250 individuālo konsultāciju pieredzi.

Pasākums notiek izaugsmes centra SPIIKIIZI telpās un tā garums būs  stundas. Līdzi var paņemt kladi pierakstiem.

Programmā :
-Reprezentatīvo sistēmu tests
-Iepazīšanās ar 4 uztveres tipiem
-Praktiskā daļa uztveres tipa “Nolasīšanā”

Cena: 5 Eur
Ja iegādājies biļeti sev un draugam, tad kopā tikai 8.

Norises laiks: 18.30 līdz 20.30

Vieta: SPIIKIIZI, Krišjāņa Valdemāra iela 17a, Rīga

Vietu skaits: 16

Rezervē dalību šeit: https://ej.uz/spiikiizi_9

SESTDIEN, 7.jūlijā

Izzini Goru ekskursijā

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

 

Sākoties vasaras sezonai, no 7.jūlija līdz 25.augustam Latgales vēstniecība GORS atkal piedāvā iepazīt koncertzāles telpas un iespējas izzinošās sestdienu ekskursijās.

Ekskursijas laikā, kura ilgst vienu stundu, tiek iepazīta Lielā zāle Gors, Mazā zāle Zīdaste, semināru zāles, Mēģinājumu zāle, Horeogrāfijas zāle, tāpat ir iespēja pabūt aizskatuves zonā un ielūkoties mākslinieku grimētavās. Apskates laikā interesentiem ir iespēja nokļūt arī uz Latgales vēstniecības GORS Jumta terases, baudot Rēzeknes ainavu no skatu laukuma, bet ekskursijas noslēgumā ikviens tiek laipni aicināts aplūkot aktuālo izstādi pirmā stāva Mākslas galerijā.

Latgales vēstniecību GORS izzinošas ekskursijas no 7.jūlija līdz 25.augustam iecerētas katru sestdienu pulksten 13.00. Ekskursijas maksa ir 2,00 €, bet skolēniem, studentiem un pensionāriem 1,50 €. Biļetes ar samazinātu maksu var iegādāties tikai Latgales vēstniecības GORS kasē.

Piedalīties ekskursijā var, iegādājoties biļeti Latgales vēstniecības GORS kasē vai internetā latgalesgors.lv. Informācijas centrā gaidīs gids, kura vadītajai ekskursijai varēs pievienoties ikviens gribētājs – gan biļetes nopērkot iepriekšpārdošanā, gan tieši pirms ekskursijas. Vietu skaits gan katrā ekskursijā ir ierobežots, tādēļ aicinām biļetes iegādāties laicīgi. Plašāka informācija par ekskursijām, zvanot 64633303 vai rakstot koncertzale@rezekne.lv.

SIN STILETTOS deju un fitnesa meistarklase Valmierā

 

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

Jau 7.jūlijā deju studija SIN STILETTOS viesosies Valmierā ar sievišķīgu un enerģisku deju programmu.

Programmā:
10.00 – 11.30 – Heels class ar treneri Sintija Sin (sievišķīga horeogrāfija uz augstpapēžu kurpēm)
11.30 – 12.00 – Atpūta, sarunas un veselīgas uzkodas.
12.00 – 13.30 – Dance fitness + Stretching ar treneri Justīni Apini
Ja vēlēsies, nodarbību noslēgumā paveikto iemūžināsim arī video.
Iepriekšēja deju pieredze nav nepieciešama.
Atklāj un izcel sevī sievišķību, pārliecību un eleganci, kā arī pavadi savu brīvdienu aktīvi un aizraujoši!

Sūti pieteikumu ar vārdu, uzvārdu un telefona numuru – sinstilettos@gmail.com
Dalības maksa: 20 eiro

Muzikālās pēcpusdienas pie Gulbju dīķa

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

Visas vasaras garumā pie Gulbju dīķa norisināsies muzikālās pēcpusdienas, kurā ikviens aicināts baudīt bezmaksas koncertus.

30.jūnijs – Krievu biedrība Posoloņ ansamblis Ļubava.

7.jūlijā – Baltkrievu kopiena Mara
21. jūlijā – Vācu biedrības ansamblis Zusammeinsein
28.jūlijā – Kultūrizglītības biedrība Slavjaņe

SVĒTDIEN, 8.jūlijā

Latviešu dziesminieku koncerts

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

Šķiet, neviens nav palaidis garām to, ka šī ir Dziesmu un deju svētku nedēļa. Lai gan tā tuvojas noslēgumam un biļetes uz noslēguma koncertu Zvaigžņu ceļš un deju lieluzvedumu Māras zeme vairs nav pieejamas, svētku progarammā ir daudz citu skaistu koncertu. Viens no tiem svētdienas vakarā. Latviešu dziesminieku koncerts norisināsies Vērmanes dārzā no pulksten 17.00 līdz 20.00.

Dziesminieki – dzejas dziedātāji, tā ir mūsdienu folklora, viena no Latvijas kultūras vērtībām. Dziesminieks ir sava stāsta vēstītājs, personība un reizē arī vienkāršs cilvēks no tautas. Vienkāršība mijas ar izcilo. No pirmā skata vienkāršā muzikālā materiālā un formātā ietērpts dziļš saturs – vēstījums.

Koncertā tiks risināts stāsts par daudzveidīgo dziesminieku kustību šodien – par dažādiem spilgtiem un aktīviem latviešu dziesminiekiem, kā arī par aktualitātēm, dziesminieku festivāliem un to veidotājiem, dziesminieku kopā saucējiem un tradīcijas turpinātājiem Latvijā.

Koncertā satiksimies ar spilgtiem latviešu dziesminiekiem – Maiju Kalniņu, Helēnu Kozlovu, Ēriku Loku, Zandu Štrausu, Andri Akmentiņu, Laini Ligeri-Stengrevicu, Brāļiem Ziemeļiem, Dināru Gulbi, Silvestru Sīli, Reini Jauno un Vinsentu Kūkoju, kā arī ar dzejnieci Agitu Dragunu. Noslēgumā ar dažām dziesmām uzstāsies arī Austrasbērni Kristīnes Sudmales-Locikas vadībā, stāstot par Austras Pumpures ideju turpinājumu un aicinot baudīt dziesmu un dzejas vakaru programmu visa gada garumā arī jaunatklātajā Austras istabā Liepājā. Koncertu vada Maija Kalniņa.

Par citiem Dziesmu un Deju svētku pasākumiem var uzzināt šeit.

Laivu brauciens Misas upē: Dalbe – Cena – Ozolnieki

Baltic news, News from Latvia, BNN.LV, BNN-NEWS.COM, BNN-NEWS.RU

Svētdien, 8.jūlijā ikviens ir aicināts doties laivu braucienā Misas upē posmā Dalbe – Cena – Ozolnieki. Kopējais brauciena garums 17 km, ilgums: trīs līdz piecas stundas.

Laivu brauciena maksa ir 30 eur par laivu, ieskaitot vesti un airus katram ekipāžas dalībniekam.
Pusdienu pauze kaziņu fermā Līcīši. Iespējama ekskursija ar kazu siera degustāciju.

Ieteicamā laivas ekipāžā ir divi pieaugušie un viens bērns. Bet var braukt arī trīs pieaugušie vai ģimene ar diviem mazākiem bērniem. Taču jāņem vērā, ka kopējais ekipāžas svars nedrīkst pārsniegt 210 kg.

Vairāk info un pieteikšanās:

pa tālr. 23 202 900;
rakstot uz e-pastu: info@ozolaivas.lv;
aizpildot pieteikuma formu mājaslapā.


Pievienot komentāru

Apstiprina izmaiņas dzīvnieku produktu tirdzniecības nosacījumos ES starpā

Valdība otrdien, 10.jūlijā, apstiprināja Zemkopības ministrijas sagatavotos grozījumus noteikumos par veterinārajām prasībām, kontroli un uzraudzību dzīvnieku izcelsmes produktu tirdzniecībai ar Eiropas Savienības dalībvalstīm.

Vecāķos atrastas zilaļģes – iesaka nepeldēties

Saistībā ar strauju zilaļģu savairošanos Vecāķu pludmalē, pašvaldība aicina iedzīvotājus pagaidām atturēties no peldēšanās, informē Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas projektu koordinatore Aira Šmelde.

Investori ir optimistiski – biržu indeksi un naftas cenas kāpj

Akciju cenas pasaules biržās otrdien, 10.jūlijā, pieauga, ko veicināja investoru optimisms par gaidāmo firmu darbības rezultātu sezonu, sevišķi Savienotajās Valstīs.

Šovasar piektais Āfrikas cūku mēris konstatēts mājas cūkām Brocēnu novadā

Āfrikas cūku mēra uzliesmojuma gadījums konstatēts piemājas saimniecībā Brocēnu novada Blīdenes pagastā. Slimība skārusi novietni ar piecām cūkām.

KNAB nesaskata noziegumu Mamikina apgalvojumā par Ušakova palīdžu fiktīvu nodarbināšanu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs nesaskata iespējamu noziegumu Eiropas Parlamenta deputāta Andreja Mamikina apgalvojumā, ka Rīgas domē bijušas darbinieces, kuras skaitījās galvaspilsētas mēra Nila Ušakova palīdzes, bet patiesībā strādāja pie Mamikina

Strauji pieaug rakšanas darbu laikā izraisītu elektrotīkla bojājumu skaits

Šogad AS Sadales tīkls ir reģistrējusi 346 saimniecisko darbu veicēju izraisītus elektrotīkla bojājumus un, salīdzinot ar 2017.gada pirmo pusgadu, par 50% pieaudzis dažādu rakšanas un būvniecības darbu laikā bojātu kabeļu līniju skaits.

Pusotras nedēļas laikā 54 cilvēki lūguši pārskatīt centralizēto eksāmenu vērtējumus

Pusotras nedēļas laikā 54 eksāmenu kārtotāji lūguši pārskatīt rezultātus valsts pārbaudījumos, norāda Valsts izglītības satura centrā.

Skycop: Aviokompāniju streiki pieņemas spēkā; zaudējumi sasniedz sešus miljardus

Salīdzinot ar iepriekšējo gadu, 2018.gads avionozarei līdz šim nav bijis ne tuvu tik veiksmīgs. Šogad palielinājušās gan degvielas cenas, gan pieaudzis streiku skaits, kas Eiropas lidsabiedrībām rada aizvien lielākas problēmas.

NBS: Latvijas armijai tuvākajos gados svarīgi būs labi apmācīti karavīri

Latvijas armijai tuvākajā nākotnē svarīgākā būs nemitīga modernizācija un labi sagatavoti karavīri, tā Latvijas armijas 99.dzimšanas dienas rītā intervijā LNT raidījumam 900 sekundes norāda Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš.

Bankā: Cik lielu algu jāmaksā, lai varētu cerēt uz darbinieku

Uzņēmēju noskaņojums Latvijā pēdējā gada laikā ir stabils – liecina bankas Citadele un SKDS veiktais pētījums Citadele Index. Uzņēmēju noskaņojuma indeksa vērtība ir 51,47 punkti, kas liecina par piesardzīgu optimismu.

Gada inflācija sasniegusi 2,8%; degvielas cenām kāpums par 17,5%

Vidējais patēriņa cenu līmenis šī gada jūnijā, salīdzinot ar 2017.gada jūniju, palielinājies par 2,8% Precēm cenas pieauga par 2,5% un pakalpojumiem – par 3,3%, liecina jaunākie Centrālās statistikas pārvaldes dati.

Šogad pļaujas laiks Latvijā plānojas divas nedēļas agrāk nekā ierasts

Ziemas mieži jau sasnieguši gatavības stadiju un līdzko pāries nokrišņi, uzsāksies ražas novākšana. Šogad pļaujas laiks Latvijā plānojas divas nedēļas agrāk nekā ierasts, secina lauksaimniecības uzņēmuma Baltic Agro speciālisti.

Izmaiņas 5.tramvaja un 5T.autobusa kustības maršrutā

Saistībā ar tramvaja sliežu nomaiņu Slokas ielas un Jūrmalas gatves krustojumā no šī gada 11.jūlija būs izmaiņas 5.tramvaja maršrutā, ziņo SIA Rīgas satiksme Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Baiba Bartaševiča.

Ekonomikas ministrija brīdina 62 OIK saņēmējus par nodokļu parādiem

Izteikti brīdinājumi par nodokļu parādiem 62 komersantiem, kuriem piešķirtas tiesības tirgot elektroenerģiju obligātā iepirkuma ietvaros, BNN informē Ekonomikas ministrijā.

IDB lūdz apsūdzēt PMLP amatpersonu par fiktīvas laulības organizēšanu

Iekšējās drošības birojs ierosinājis prokuratūrai sākt kriminālvajāšanu pret Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes amatpersonu par fiktīvas laulības organizēšanu.